Kargo ücreti

Kargo ücreti tüm ürünlerimizde ve Türkiye’nin her yerine sabit 8 TL’dir. Bu ücret sipariş aşamasında ödemeniz gereken toplam tutara yansıtılır, teslim alırken herhangi bir ödeme yapmazsınız.

Teslimat süresi

Siparişiniz de ki tüm ürünler sipariş tarihini takip eden 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilir. El emeği gerektiren özel ürünlerin hazırlanıp kargoya veriliş süresi ürüne ait ilanda açıklama olarak belirtilmektedir. Çalışma gün ve saatlerimiz hafta içi 09:00-18:00 arasıdır. Kargo saatimiz ise kargo firmasına bağlıdır.

Teslimat tarihi

Siparişiniz, bulunduğunuz il ve ilçeye bağlı olmak üzere kargoya veriliş tarihinden itibaren 1 - 3  iş günü sonra adresinize teslim edilir. Haftanın belirli günlerinde dağıtım  yapılan mobil bölgelerden birinde bulunuyorsanız, sevkıyat gününü beklemeniz gerekmektedir.

Teslimat bilgileri / Sipariş takibi

Teslimat bilgileriniz ve sipariş takibi için gerekli kargo takip numarası, ürünlerin kargoya verilişinden  sonra size e-posta ile bildirilecektir.Mail size ulaşmadığı takdirde whatsapp ile bizlere ulaşıp kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.
 
Değişim ve İade

İade / değişim süremiz 7 iş günüdür. Bebek giyim, puset, sepet, konuşma balonu- halay mendili ve tef gibi organizasyon malzemeleri için kargo teslim tarihinden sonra ki ilk iş günüdür.

Ürünü değiştirmek istediğinizde önce ürünün iade işlemini yapmanız gerekmektedir. Kesilmiş, üzerinde işlem yapılmış ürünlerde iade ve değişim yapılamamaktadır (metre işi satılan ürünler, kokulutaş, magnet, işleme tabi olmuş giyim, aksesuar vs.). 

Hatasız ürün değişim ve iadelerinde ise  kargo bedelini alıcı öder.

Farklı bir ürünle değişim yapılacaksa, iade işlemi sonrası site üzerinden yeni bir sipariş oluşturulması gerekmektedir.

Not: Farklı kargo firmasından gelen iadelerin kargo bedeli alıcıya ait olacaktır. İadelerde ürünün kullanılmamış ve zarar görmemiş olması gerekmektedir. ** Kişiye özel olarak hazırlanmış ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ayrıca Polyester, cam, kokulu taş vb. ürünlerin kargo taşıma esnasında kırılabilme olasılığından dolayı, bu ürünlerin kargoyu teslim alırken kargo görevlisinin yanında kontrolünün yapılıp ürün hasar almışsa tutanak tutulmalıdır.  Aksi taktirde hobiceyiz sorumlu olmayacaktır.

Hobiceyiz